We Francji przeniesiono terminy wszystkich operacji oprócz… aborcji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zarys dziecka w łonie matki na tle kobiety w ciąży.

Zarys dziecka w łonie matki na tle kobiety w ciąży. / Fot. Pixabay

Tego się można było spodziewać. We Francji lewica i środowisko LGBT nie przestają mordować niewinne dzieci – nawet jeśli wszystkie planowe zabiegi zostały odwołane.

Sytuacja we Francji jest coraz gorsza. Zarażonych jest już ponad 16 tysięcy osób, a zmarło prawie 700. Pojawiły się też informacje, że zarazili się również członkowie komisji wyborczych, które przeprowadzały wspomniane wybory samorządowe.

Na pandemię koronawirusa przygotowują się też francuskie szpitale. O sprawie informuje Adam Gwiazda: “We francuskich szpitalach gigantyczna mobilizacja w związku z koronawirusem. Zwolniono łóżka, przełożono terminy wszystkich operacji poza najbardziej pilnymi etc. Ale oczywiście aborcje są wykonywane jak w normalnym czasie”.

ZOBACZ TAKŻE: Zarażeni członkowie komisji wyborczych we Francji. Co z wyborami?

“Rząd francuski chciał uspokoić i poinformować o dalszym dostępie kobiet do antykoncepcji i dobrowolnym przerywaniu ciąży pomimo zakłóceń spowodowanych epidemią koronawirusa” – podkreślają media. Okazuje się, że aborcje są traktowane przez szpital jako… pilne interwencje.

Minister zdrowia podkreśla, że “w czasie pandemii koronawirusa dysponowanie kobiet ich ciałami nie jest zakwestionowane”. I jak zaznacza szpitale ws. aborcji mają zapewnić ich ciągłość.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY