Koronawirus nie powstrzyma Przedsiębiorstwa Holocaust! [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Gościem Mediów Narodowych był pan Wojciech Sumliński. Rozmowa dotyczyła oczywiście kwestii relacji polsko-żydowskich. Zachęcamy do obejrzenia materiału.

Gościem programu Mediów Narodowych był pan Wojciech Sumliński, znany dziennikarz śledczy. Autor książki “Powrót do Jedwabnego”. Egzemplarz tej książki miał trafić do ambasady Izraela w Polsce. O to na początku został zapytany gość Mediów Narodowych. “My tę akcję chcieliśmy skorelować z wystąpieniem w Sejmie, gdzie mieliśmy mieć spotkanie poświęcone relacjom polsko-żydowskim, Żydom, ustawie 447, skąd to się wzięło i dokąd to zmierza” – mówił Sumliński. “W grudniu nie doszło do tego spotkania, potem miało być w styczniu, później w lutym, ale cały czas tajemne siły przeszkadzają”.

“Mimo wielkich starań posła Roberta Winnickiego, którego inicjatywą właśnie to spotkanie miało się odbyć, nie doszło do tego spotkania do dziś”. Odmawiano sali, a obecnie oczywiście jest problem z koronawirusem. To właśnie na tym spotkaniu książka miała być przekazana przedstawicielom strony żydowskiej, o ile by się takowa pojawiła. Według Wojciecha Sumlińskiego tak zwane “Przedsiębiorstwo Holocaust” ze swoich celów nie zrezygnuje. Polscy patrioci na pewno nie zrezygnują z organizacji takiego spotkania, kiedy problem koronawirusa będzie już przeszłością. Miejmy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej.

ZOBACZ TAKŻE: Prezydent Andrzej Duda wzywa do zwolnienia ze składek ZUS

Przedsiębiorstwo Holocaust “z całą pewnością nie odpuści”. Temat na pewno powróci. Wojciech Sumliński wierzy, że będzie możliwa normalna rozmowa ze stroną żydowską. “Niestety mało kto rozmawia z Żydami w pozycji stojącej”. Rozmowa w MN dotyczyła oczywiście wielu kłamstw i manipulacji żydowskich. “Nie mówmy też, że są to wyjątki”. Dziennikarz śledczy mówił o sprawach poruszonych w swojej książce. “Pierwsze kilkanaście miesięcy [drugiej wojny światowej] to była symbioza Żydów i Niemców. Kiedy Polacy byli mordowani, Niemcy i Żydzi żyli w symbiozie. O czym świat nie wie, o czym nie wie wielu Polaków”. Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY