Bosak: “Rządowe pomysły ratunkowe dla przedsiębiorców to lichwa plus” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Krzysztof Bosak w Mediach Narodowych ostro skrytykował rządową pomoc dla przedsiębiorców: “To lichwa plus” – wprost mówi kandydat na prezydenta.

Krzysztof Bosak to kandydat Konfederacji w nadchodzących wyborach prezydenckich. Wczoraj politycy zorganizowali konferencję prasową, na której powiadomili o tym, że zebrano aż 300 tysięcy podpisów pod kandydaturą jednego z liderów Konfederacji.

“Takie wsparcie rządu nie będzie skuteczne”

Mimo wszystko poseł w Mediach Narodowych jeszcze raz zaapelował do premiera o przesunięcie majowych wyborów: “W czasie kryzysu koronawirusa nie da się prowadzić normalnej kampanii wyborczej” – zauważa polityk i dodaje, że pomysł popierają wszyscy opozycyjni kandydaci.

Gość Mediów Narodowych odniósł się także do działań PiS. Rząd ogłosił propozycję tak zwanej “Tarczy Antykryzysowej”. Czy te pomysły, na razie tylko w formie zapowiedzi, wystarczą by uratować polską gospodarkę? Co w tym planie tak naprawdę jest? “Takie wsparcie nie będzie skuteczne” – ocenia kandydat na prezydenta.

“To, co rząd zaprezentował, wygląda jak betonowe koło ratunkowe rzucone przedsiębiorcom, po to, żeby ich zatopić” – ostro reaguje Bosak i dodaje, że “Rząd nie proponuje nic co przysługiwałoby firmom automatycznie. Każde wsparcie będzie uzależnione od złożenia wniosku i uzyskania pozytywnej decyzji urzędnika, na którą trzeba będzie czekać tygodniami”.

Więcej o działaniach Prawa i Sprawiedliwości, propozycjach Konfederacji dla polskich przedsiębiorców oraz kampanii Krzysztofa Bosaka w poniższym materiale Mediów Narodowych:

ZOBACZ TAKŻE: Konferencja Krzysztofa Bosaka. Zebrał aż 300 tysięcy podpisów!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY