REKLAMA

Konferencja Krzysztofa Bosaka. Zebrał aż 300 tysięcy podpisów!

Konferencja Krzysztofa Bosaka. Zebrał aż 300 tysięcy podpisów!

Za nami konferencja prasowa Krzysztofa Bosaka. Ogłosił, że zebrał 300 tysięcy podpisów. Na pewno zobaczymy Krzysztofa Bosaka na karcie do głosowania!

REKLAMA

Tak, jak informowaliśmy rano, dzisiaj o godzinie 11:00 odbyła się konferencja prasowa Krzysztofa Bosaka. Podczas konferencji prasowej ogłosił, że zebrał aż 300 tysięcy podpisów! To spory sukces sojuszu narodowców, wolnościowców i tradycjonalistów. Wszystko to oznacza, że Bosaka zobaczmy na karcie do głosowania podczas najbliższych wyborów prezydenckich. Pytanie tylko kiedy się one odbędą. Kandydat Konfederacji po raz kolejny zaapelował o przeniesienie wyborów. W czasie kryzysu koronawirusa nie da się prowadzić normalnej kampanii wyborczej.

„Informuję, że złożę formalny apel pisemny do pana prezydenta i do pana premiera, uruchomię też w internecie petycję, którą wszyscy obywatele będą mogli podpisać, wszyscy zatroskani obywatele o bezpieczeństwo swoje podczas głosowania”. Krzysztof Bosak zaznaczył, że jego komitet dopełnia wszystkich obowiązków i jest gotowy do startu w wyborach, nie ważne kiedy by się odbyły. Krzysztof Bosak nazwał Konfederację jedyną siłą „rozsądną, konstruktywną, merytoryczną” w sejmowej opozycji. „Jesteśmy jedyną opozycją z prawej strony”, zaznaczył kandydat Konfederacji.

ZOBACZ TAKŻE: Minister Szumowski: „Za chwile będziemy mieli tysiąc zachorowań”

Każdy kandydat na prezydenta, który chce się znaleźć na ostatecznej liście wyborczej, musiał zebrać sto tysięcy podpisów. Do tej pory sukces w tej sprawie ogłosił Władysław Kosiniak-Kamysz, Małgorzata Kidawa-Błońska, Szymon Hołownia. Zebraniem podpisów w ostatnim czasie pochwaliła się także skrajna lewica, której reprezentantem jest Robert Biedroń. Teraz do tego grona dołączył Krzysztof Bosak, kandydat „ideowej prawicy”, a więc sojuszu narodowców, wolnościowców i tradycjonalistów. Podczas niedawnej konwencji wyborczej ogłosił także swój program reformy ustrojowej Polski pt. „Nowy Porządek”.

REKLAMA

Komentarze