Józwiak mocno o Kukizie: “Paweł powinien otrzeźwieć! Zdradził własnych ludzi” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dr Bartosz Józwiak.

/ Fot. YouTube/MediaNarodowe

Józwiak w studiu Mediów Narodowych mocno wypowiedział się o Kukizie: “Paweł powinien otrzeźwieć! Zdradził własnych ludzi” – podkreślał prezes UPR.

“Przez cztery lata współpracowałem z Kukizem. Jak wariat próbowałem wypełniać dane słowo. Umawialiśmy się na wspólne działania, ale nie na wspólne działania w szeregach PSL” – podkreśla Bartosz Józwiak, prezes UPR.

Przypominamy, że kilka dni temu Paweł Kukiz oświadczył, że ma zamiar założyć własną partię. Tymczasem Ruch Kukiz’15 przez lata podkreślał, że nie będzie partią, że jest przeciwko partiom politycznym. Jak Paweł Kukiz tłumaczy tę zmianę? “Ja, ten mój romantyzm i wiara w to, że na fali społecznego zaangażowania, bez pieniędzy i struktur zmienimy ustrój okazała się naiwna”.

“Jeżeli Paweł Kukiz mówi, że zakłada partię to mam nadzieję, że Polacy mu nie uwierzą. Zdradził własnych ludzi zostawiając ich dla PSL i dbał tylko o siebie. Teraz zostawia na lodzie PSL – w środku kampanii Paweł Kukiz oświadcza, że. Będzie to projekt niewiarygodny. Głęboko się pogubił, daje sobą kierować. Pogubił priorytety” – komentuje Józwiak w studiu MN.

ZOBACZ TAKŻE: Paweł Kukiz zakłada partię polityczną. Minął mu “romantyzm”

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY