Powstał obywatelski projekt zakazu parad równości: “Stop promocji dewiacji i szerzeniu homopropagandy”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Powstał obywatelski projekt zakazu parad równości. Fundacja Życie i Rodzina informuje, że wkrótce rozpocznie się zbiórka podpisów: “Stop promocji dewiacji i szerzeniu homopropagandy”.

Fundacja Życie i Rodzina wysunęła kolejny obywatelski projekt chroniący polską rodzinę. Tym razem postulat zakazu organizowania parad równości. “Stop LGBT” to projekt, pod którym zacznie się niedługo zbiórka podpisów – do utworzenia komitetu potrzeba tysiąca podpisów, natomiast do wniesieniu projektu aż 100 tysięcy.

Jak wskazuje fundacja środowisko LGBT z coraz większą nachalnością domaga się uprzywilejowania, także prawnego. Natomiast homopropagandę przeprowadza w coraz bardziej perfidny sposób, nie licząc się z prawami i odczuciami normalnej większości społeczeństwa. Co ważne, projekty wysuwane przez organizacje LGBT są sprzeczne m.in. z polską Konstytucją i prawem rodzinnym.

“Okazją do promocji dewiacji i planowanych zmian społeczno-kulturowych są szczególnie tzw. parady równości” – podkreśla Fundacja Życie i Rodzina. Obywatelski projekt jest odpowiedzią na postępujący rozkład moralny polskiego społeczeństwa. Celem inicjatywy jest natomiast “zakaz szerzenia homopropagandy na ulicach polskich miast”.

W najbliższych dniach na ulicach miast pojawią się wolontariusze fundacji, którzy będą zachęcać do przyłączenia się w zbiórkę podpisów: “Już wkrótce udostępnimy pełną treść projektu ustawy o zakazie marszów równości, którą przedstawimy parlamentarzystom. Może ona zmienić bieg wydarzeń w Polsce, powstrzymać rozpędzoną ideologiczną machinę skierowaną w nasze rodziny i w przyszłość młodego pokolenia”.

ZOBACZ TAKŻE: Ordo Iuris: Coraz więcej samorządów chce bronić praw rodzin [WIDEO]

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY