Była działaczka Razem ujawnia: To bagno. Dochodziło do przemocy seksualnej i mobbingu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. partiarazem

Była działaczka Razem ujawnia szokujące kulisy działania partii: To bagno. Dochodziło do przemocy seksualnej i mobbingu – wprost przyznaje Agnieszka Hermann-Jankowska.

Agnieszka Hermann-Jankowska to była działaczka lewicowej partii. Polityk przez pewien czas zasiadała nawet w partyjnych władzach. Na Twitterze ujawniła szokujące sekrety partii. Wszystko przez pytanie jednego z internautów, które dotyczyła ewentualnego zaangażowania się w lewicową partię.

“Szczerze odradzam, po dwóch kadencjach we władzach krajowych Razem. Szkoda Twojej siły i werwy, Razem to partia zarządzana wew za pomocą twardego mobbingu, mało merytorycznych dyskusji i dużo pierdololo, przedsiębiorcy to w ogóle zło. Don’t” – ostrzegła internautę Agnieszka Hermann-Jankowska.

Na tym nie koniec – co ważne była działaczka Razem wprost przyznała, że niektóre osoby z władz centralnych musiały iść na leczenie psychiatryczne: “Niech nie wchodzi w to bagno, z samych władz krajowych osoby poszły na leczenie psychiatryczne i były próby samobójcze, nie wyjaśniane i zamiatane przypadki przemocy seksualnej. Serio, nie radzę”.

ZOBACZ TAKŻE: Z cyklu bajeczek dla ludu. Poseł Partii Razem był nacjonalistą?

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY