Lichocka pokazała co myśli o wyborcach. Przegląd prasy w Mediach Narodowych [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Cotygodniowy Przegląd Prasy zdominowały tym razem posłanka Lichocka i jej wymowny gest, kampania prezydencka i działania Konfederacji w Sejmie.

Kilka dni temu posłanka Lichocka i jej wulgarny gest była najczęściej komentowaną działaczką PiS w mediach społecznościowych. Co tak rozgrzało opinię publiczną? Postawa polityk po przegłosowaniu kolejnych miliardów dla TVP.

Posłanka wulgarny gest pokazała w stronę opozycji, która nie chciała przeznaczyć kolejnych miliardów na państwową telewizję. Jak kuriozalnie tłumaczyła się polityk PiS? Przesunięciem dwukrotnie palcem pod okiem “energicznie bo byłam zdenerwowana”.

Hołownia usunął spot, przeprosił i… brnie dalej. O to chodziło?

W Przeglądzie Prasy przypominano także o spocie kandydata na prezydenta, Szymona Hołowni. Hołownia stale podkreślał, że chce łączyć zwaśnione obozy Polaków. Teraz się okazuje, że nawet te hasła o łączeniu skłóconych Polaków to był pic na wodę fotomontaż. W spocie znalazło się obrzydliwe nawiązanie do katastrofy w Smoleńsku w 2010 roku.

Redaktor przedstawił w programie także najważniejsze tytuły artykułów z prawicowych gazet. Więcej w poniższym materiale Mediów Narodowych:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY