REKLAMA

Bryłka: W dalszej perspektywie Polska powinna wyjść z UE [WIDEO]

REKLAMA

Anna Bryłka z Ruchu Narodowego przedstawiła koncepcję wyjścia Polski ze struktur Unii Europejskiej. Oceniła obecne nastroje wśród Polaków oraz dotychczasowe skutki uczestnictwa naszego kraju w UE.

W wywiadzie dla Mediów Narodowych sekretarz Ruchu Narodowego, Anna Bryłka opowiedziała o trwającym procesie Brexitu. Wielka Brytania opuszczając Unię Europejską musi wraz ze wspólnotą wynegocjować odpowiednie umowy.

„Wyjście Wielkiej Brytanii ze wspólnego jednolitego rynku na chwilę obecną jeszcze się nie dzieje. To znaczy do czasu wynegocjowania właściwych relacji pomiędzy Brytanią, a Unia Europejską nie wiadomo jak to będzie wyglądać” – powiedziała Anna Bryłka.

Zobacz także: Dzień islamu, dżihad i samozagłada Zachodu. P. Lisicki w MN [WIDEO]

„Unia Europejska od czasów swojego istnienia ewoluowała w taki sposób, że z unii gospodarczej stała się unią polityczną, ze wspólną walutą – tego być może u twórców nie było” – wyjaśniła rzecznik kampanii prezydenckiej Krzysztofa Bosaka.

Anna Bryłka zauważyła także, iż ponad połowa ustaw uchwalanych w Sejmie jest implementacją prawa unijnego, do czego zobowiązane są kraje należące do UE.

„Ponad połowa polskiego prawa wywodzi się z ustaleń Unii Europejskiej. Wystarczy sobie prześledzić na stronie Sejmu, które akty prawne są oznaczone unijną flagą, to są te które implementują prawo UE” – mówiła.

Cały wywiad w materiale poniżej:

Zrzutka na organizacje Marszu Żołnierzy Wyklętych

REKLAMA

Komentarze