Żydzi i Amerykanie poniżyli Palestyńczyków! “Umowa stulecia” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Szewko

Wojciech Szewko / Fot. YouTube

Doktor Wojciech Szewko był gościem Mediów Narodowych. Przedstawił szczegóły skandalicznej “umowy stulecia” zaproponowanej Palestyńczykom.

Jak doskonale wiemy, Żydzi to naród pełen hipokryzji. Środowiska żydowskie na całym świecie wyrokują kto może, a kto nie może działać w polityce. Każdego niewygodnego sobie polityka czy środowisko określają mianem “antysemitów”. Tymczasem państwo Izrael, czy jak to często mówi poseł Konfederacji Grzegorz Braun “państwo położone w Palestynie”, stosuje wobec Palestyńczyków okropne metody. Nielegalne przejmowanie ziem, kolonizatorzy, traktowanie muzułmanów niczym obywateli drugiej kategorii.

W ostatnim czasie w świat poszła informacja, że Amerykanie zaproponowali Palestyńczykom “umowę stulecia”. Usłyszeliśmy, że mają powstać “dwa państwa”. Nadzieję na unormowanie sytuacji na Bliskim Wschodzie szybko uspokoiła wieść, że Żydzi na umowę zareagowali z radością. Teraz już doskonale wiemy dlaczego. Gościem Mediów Narodowych był doktor Wojciech Szewko, wybitny specjalista w sprawach międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki Bliskiego Wschodu. Przedstawił on punkty tej skandalicznej “umowy stulecia”.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Spurek nie potrafi nawet wywiesić flagi. Flaga LGBT odwrotnie

“Próbuje się odebrać Palestyńczykom terytoria nielegalnie okupowane na Zachodnim Brzegu Jordanu (…), te terytoria mają zostać przyłączone do Izraela”. Dowiadujemy się więcej: “Jerozolima ma być stolicą Izraela. Wschodnia Jerozolima ma być stolicą Palestyny. Jeśli zajrzymy do szczegółów tego planu, to są to terytoria już poza granicami Jerozolimy. (…) Zostało powiedziane w tym planie, dość bezczelnie, że Palestyńczycy mogą je sobie nazwać Jerozolima”. Zachęcamy do zapoznania się z kolejnymi szokującymi informacjami i warunkami Amerykanów!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY