REKLAMA

Sylwia Spurek nie potrafi nawet wywiesić flagi. Flaga LGBT odwrotnie

Sylwia Spurek nie potrafi nawet wywiesić flagi. Flaga LGBT odwrotnie

Sylwia Spurek lub jej współpracownicy nie potrafią nawet poprawie zawiesić flagi środowiska, które wspierają. Flaga LGBT „do góry nogami”.

Oświecony obóz lewicowo-liberalny ma naprawdę godnego następcę słynnego Ryśka z Nowoczesnej, a więc uwielbianego przez wielu śmieszków Ryszarda Petru. Sylwia Spurek, bo o niej mowa, albo szokuje, denerwuje albo zwyczajnie rozkłada na łopatki polską prawicę. Byłoby to może bardziej zabawne, gdyby nie naprawdę skandaliczne popieranie haseł w rodzaju „Aborcja jest okej” czy porównanie zabijania zwierząt hodowlanych do… Holocaustu. Wiele osób zachęcało do ostracyzmu wobec skrajnie lewackiej polityk.

REKLAMA

Niestety Sylwia Spurek stale dostarcza nam tematów, o których warto wspomnieć. Wybrana z list Wiosny Roberta Biedronia polityk wrzuciła dzisiaj na swojego Twittera zdjęcia ze swojego biura w Poznaniu. Spurek postanowiła tam wywiesić flagę tak zwanych środowisk „LGBT” (skrót od „Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender”). Biorąc pod uwagę poglądy europosłanki, nikt specjalnie się tym nie zdziwił, chociaż pod postem aż roi się od komentarzy przeciwników promocji zaburzeń seksualnych.

ZOBACZ TAKŻE: Dzień islamu, dżihad i samozagłada Zachodu. P. Lisicki w MN [WIDEO]

W całej tej sytuacji jest też sprawa zabawna. Internauci szybko wychwycili, że flaga jest zawieszona… odwrotnie. Widać to nawet jeśli porówna się zdjęcia zawieszonej flagi z lgbtowskimi emotikonkami, którymi Spurek „udekorowała” swój prowokacyjny wpis. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że wśród środowisk kibicowskich czy wielu sztandarów wojskowych, wywieszenie flagi „do góry nogami” oznacza zdobycie jej przez przeciwnika. „Wygląda więc na to, że flaga została skrojona”. Czekamy na kolejne kompromitacje Sylwii Spurek. Za cztery lata żaden uczciwy Polak nie może na nią głosować.

REKLAMA

Komentarze