Wojna hybrydowa – nowoczesne metody dezinformacji [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Youtube/MN

Wojciech Szewko w wywiadzie dla Mediów Narodowych przedstawia założenia tzw. planu Kushnera dotyczącego Palestyny. Zdaniem analityka od Bliskiego Wschodu jego założenia będą zgubne dla egzystencji Palestyńczyków. Wyjaśnił również na czym polega dzisiejsza wojna hybrydowa.

Dzisiejszy gość redaktora Marka Mateckiego w Mediach Narodowych przedstawiał prawdopodobne punkty “planu Kushnera” dla Palestyny. Większość jego założeń wzmocniłoby infrastrukturę Izraela za pieniądze Palestyńczyków.

“Wojna hybrydowa nie jest absolutnie nowym wynalazkiem. Taka wojna używa środków nie wojskowych.lub paramilitarnych, lecz odległych od klasycznego wypowiedzenia wojny. Czymś takim może, być wpływanie na decyzje polityczne” – wyjaśnił Wojciech Szewko.

Zobacz także: Komisja Europejska przygląda się sytuacji przekopu Mierzei Wiślanej

W dalszej części programu mówił również o procedurze impeachmentu Prezydenta USA Donalda Trumpa oraz o jego powiązaniach z Rosją. Wyjaśniał także na czym polega wojna hybrydowa w dzisiejszych czasach oraz jak się ja prowadzi.

“Rozpowszechniając informację lub lekko ją naginając w mediach społecznościowych można wywołać rewolucje we wrogim kraju” – powiedział analityk Bliskiego Wschodu.

Cały wywiad w materiale poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY