REKLAMA

Grabarczyk: Należy tonować negatywne emocje [WIDEO]

REKLAMA

Dzisiejszym gościem Mediów Narodowych był rzecznik prasowy Konfederacji Tomasz Grabarczyk. Wyjawia, że prezydium partii KORWiN było podzielone w kwestii poparcia Artura Dziambora. Opowiedział się również za tym, aby nie rozgrzewać sporu.

Rzecznik prasowy Konfederacji Tomasz Grabarczyk powiedział, że podczas zebrania prezydium partii KORWiN nie ustalono strategii oddawania głosów na wybranego kandydata w prawyborach. Debatowano nad dwiema koncepcjami.

Zobacz także: Wałęsa wpada w histerię i na Twitterze wydaje zakaz Andrzejowi Dudzie

„Jedyną decyzją było odrzucenie uchwały na temat poparcia kandydatury Artura Dziambora. Żadnej innej decyzji nie było. Elektorzy partii KORWiN nie byli zobligowani do oddania głosu na konkretną kandydaturę” – wyjaśnił Tomasz Grabarczyk.

Gość redaktora Michała Jelonka przekonuje widzów, że nie należy ufać podejrzanym kontom na Twitterze, które podżegają do nie wspierania Krzysztofa Bosaka.

„Konfederacja nigdy nie będzie partia tylko narodową, czy wolnościową. Jest za to ugrupowaniem narodowym, wolnościowym i konserwatywnym, skupiająca te środowiska. Program jaki zaprezentuje Krzysztof Bosak to będzie przekaz całościowy ugrupowania” – przekonuje rzecznik prasowy Konfederacji.

Tomasz Grabarczyk przekazał również do wiadomości publicznej, że nikt w partii KORWiN nie kwestionuje przywództwa prezesa Janusza Korwin-Mikke. Natomiast również uspokoić sympatyków, że wewnętrzny spór nie ma wpływu na Konfederację i należy tonować negatywne nastroje.

Cały wywiad w materiale poniżej:

REKLAMA

Komentarze