Ostatnie dni zbiórki #STOP447! Wyślij nam swoje podpisy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Powoli dobiega końca zbiórka pod projektem obywatelskiej ustawy #STOP447. Każdy podpis się liczy. Zbiórka potrwa już tylko do 15 stycznia.

To już naprawdę ostatnia prosta zbiórki Rot Marszu Niepodległości pod projektem obywatelskiej ustawy #STOP447. Każdy podpis pod ustawą jest na wagę złota, każdy nasz podpis to większa presja na rządzących Polską polityków Prawa i Sprawiedliwości. Władza musi czuć, że zorganizowany naród patrzy im na ręce i stoi na straży narodowego bezpieczeństwa. Dzięki ustawie możemy zabezpieczyć Polskę przed zakusami środowisk żydowskich z Izraela i Stanów Zjednoczonych.

Zbiórka potrwa tylko do 15 stycznia. Na razie brak konkretnych liczb ze strony Rot Marszu Niepodległości – cały czas spływają listy z podpisami. Jak ostatnio przyznał jeden z liderów środowiska Marszu Niepodległości, Tomasz Kalinowski, działacze Rot jednego dnia odebrali nawet 600 listów z podpisami. Warto więc wysyłać wszystkie karty z podpisami, które jeszcze znajdują się w naszych domach, szkołach czy zakładach pracy. Podpisy można przesyłać do 15 stycznia na adres Stowarzyszenie „Roty Marszu Niepodległości” ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa.

ZOBACZ TAKŻE: Hasan Rowhani przeprosił Wołodymyra Zełenskiego. Protesty w Iranie

Im więcej podpisów, tym większa presja na polityków. Żeby złożyć projekt obywatelskiej ustawy do Sejmu, pod projektem musi podpisać się sto tysięcy Polaków. Zbiórka trwa już prawie trzy miesiące. Około 20 tysięcy podpisów zebrano tylko w dniu Marszu Niepodległości. Wolontariusze cały czas zbierają podpisy. Warto wspomóc zbiórki, a przede wszystkim wysyłać podpisy, które jeszcze mamy. Warto zastanowić się też nad taką metodą wysyłki podpisów, aby mieć pewność, że przesyłka dotrze w ciągu najbliższych dni. Działajmy!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY