Jutro konferencja Nasze Ziemie Wschodnie w XXI wieku. Roty zapraszają!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Facebook

Już jutro bardzo ciekawe wydarzenie organizowane przez Roty Marszu Niepodległości. Zapraszamy na konferencję “Nasze Ziemie Wschodnie w XXI wieku”.

Jutro zapowiadana już przez nas konferencja organizowana przez Roty Marszu Niepodległości. Konferencja “Nasze Ziemie Wschodnie w XXI wieku” to spotkanie na temat sytuacji Polaków na Kresach w obecnych czasach. Zapowiadany jest udział między innymi Roberta Bąkiewicza – prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i lidera Rot. Będą też inni goście, a poruszane przez nich tematy na pewno są ciekawe i aktualne.

Gośćmi będą: Karol Kaźmierczak z portalu Kresy.pl, który przedstawi temat “Etnogeopolityka narodu polskiego jako alternatywa dla koncepcji Międzymorza”, Włodzimierz Osadczy z tematem “Kościół łaciński na Ukrainie: perspektywy rozwoju kulturowego i cywilizacyjnego w kontekście tradycji polskiej”; Mirosław Kapcewicz z Fundacji Młode Kresy – “Odbiór polskich mediów na Białorusi wśród miejscowej młodzieży polskiej. Czy bić na trwogę?”.

ZOBACZ TAKŻE: Emmanuel Macron przyleci do Polski. Może wzmocnić opozycję?

Marcin Skalski, publicysta portalu Kresy.pl z tematem “Konieczność zakwestionowania hegemonii USA nad Polską jako warunek konieczny narodowej polityki na Kresach” – temat szczególnie aktualny w obliczu ostatnich działań na Bliskim Wschodzie. Wydarzenie już jutro, 11 stycznia, w godzinach 15:00-19:00 w Zebra Tower (obok Metra Politechnika). Tytuł Konferencji: Nasze Ziemie Wschodnie w XXI wieku. Młodzież, Media, przyszłość. Zapraszamy!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY