Marzoch: Narodowe podsumowanie roku [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. YT/Media Narodowe

Na łamach Mediów Narodowyh Mateusz Marzoch z Młodzieży Wszechpolskiej podsumował rok 2019 pod względem realizacji idei narodowej. W jego opinii Ruch Narodowy osiągnął sukces polityczny wprowadzając posłów do Sejmu.

Rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej, Mateusz Marzoch na łamach Mediów Narodowych powiedział, że dla środowiska narodowego w Polsce sukcesem w tym roku, było wprowadzenie pięciu posłów Ruchu Narodowego dzięki wynikowi wyborczemu Konfederacji.

Zobacz także: Błaszczak – Putin atakuje po porażkach na arenie międzynarodowej

Wielkim sukcesem nazwał również organizację marszu przeciwko amerykańskiej ustawie 447 mówiącej o bezspadkowych roszczeniach żydowskich – “Pokazał on to, że Polacy potrafią zorganizować się i przeciwstawić się zagrożeniu”.

Opowiedział również o pracy społecznej Młodzieży Wszechpolskiej – “W tym roku MW skupiała się przede wszystkim na pracy wewnątrzorganizacyjnej, na wzmacnianiu swoich struktur. […] Organizujemy wiele szkoleń, by podnieść jakość swoich struktur”.

Mateusz Marzoch podkreślił również, że w mijającym roku Młodzież Wszechpolska poczyniła wiele kroków w walce z ideologią LGBT i w następnych latach również, będzie to ważnym aspektem działalności narodowej.

Więcej można zobaczyć w materiale poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY