Jutro spotkanie z dr Anną Mandrelą w Opolu. “Buddyzm a katolicyzm”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Jutro w Opolu Wszechnica Opolska organizuje spotkanie z dr Anną Mandrelą pt. “Buddyzm a katolicyzm”. Spotkanie jutro o godz. 18:00 przy ul. Luboszyckiej 1a.

Wszechnica Opolska organizuje w Opolu spotkanie z dr Anną Mandrelą. Tematem wykładu jest zagadnienie “buddyzm a katolicyzm”. Spotkanie będzie koncentrowało się wokół książki dr Anny Mandreli pt. “Kościół katolicki wobec buddyzmu”. Podobnie jak na spotkaniach autorskich dotyczących nowej książki dr Anny Mandreli “Kto zdradził Witolda Pileckiego?”, także na spotkaniu w Opolu będzie można nabyć książkę o rotmistrzu Pileckim.

Na spotkaniu również będzie konkurs związany ze zbiórką podpisów pod ustawą #STOP447. Przynieś na spotkanie w Opolu podpisy, dzięki którym w Sejmie pojawi się projekt ustawy, która powstrzyma zapędy środowisk żydowskich ze Stanów Zjednoczonych, które chcą pozbawić Polski nawet do 300 miliardów dolarów. Ten, kto przyniesie na spotkanie tych podpisów najwięcej, otrzyma książkę. Na spotkaniu będzie można także zakupić książkę “Kto zdradził Witolda Pileckiego?”.

ZOBACZ TAKŻE: Kilkaset osób głosuje w prawyborach Konfederacji w Gdańsku

Wszechnica Opolska to inicjatywa samokształceniowo-edukacyjna, powołana do życia przez Michała Malińskiego jako forma uczczenia stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Są to comiesięczne wykłady współorganizowane przez opolskich działaczy Ruchu Narodowego oraz Młodzieży Wszechpolskiej. Inicjatywa ma na celu edukacje i samokształcenie mieszkańców Opola i regionu w duchu narodowym. Gośćmi byli już np. dr Paul Cameron, prof. Andrzej Szymański, dr Wojciech Golonka czy dr Tomasz Greniuch.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY