“Państwo PiS – Raj Lewicy”. Dzisiaj pikieta narodowców w Katowicach

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Głosami PiS przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej i Rodziny została polityk skrajnej lewicy, Magdalena Biejat. Narodowcy organizują protest.

Przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej i Rodziny została polityk skrajnej lewicy, Magdalena Biejat. Działaczka neomarksistowskiej Partii Razem będzie decydowała w naszym kraju o takich sprawach jak aborcja, czyli mordowanie nienarodzonych. Oczywiście od razu zaprotestowała Konfederacja, w szczególności narodowcy, którzy od lat podnoszą temat walki ze skrajną lewicą i aborcją. Politycy PiS udają zaskoczonych.

Biejat zasłynęła następującą wypowiedzią: “O ile mi wiadomo, płody nie są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, ponieważ nie dostają ani PESEL-u, ani dowodu osobistego, natomiast my się zgadzamy na lewicy, że powinno być dopuszczone przerywanie ciąży do 12 tygodnia bez żadnych warunków”. Takich o to ludzi PiS stawia na czele jednej z ważnych komisji. Zaprotestować wobec tego chcą narodowcy ze śląskiego Ruchu Narodowego i Młodzieży Wszechpolskiej.

ZOBACZ TAKŻE: “Koalicja PiS-SLD kwitnie”. PiS daje władzę skrajnej lewicy

“Wielkie słowa PiSu o ochronie życia poczętego właśnie znajdują odbicie w rzeczywistości–do sejmowej komisji rodziny i polityki społecznej PiS głosował za Magdaleną Biejat, posłem z ramienia partii Razem, zwolenniczką aborcji na życzenie i ruchów LGBT. PiS kolejny raz udowodnił że kłamie wyborcom w żywe oczy. Zaprotestujmy przeciwko obłudzie PiSu. Naprawdę brońmy rodziny i dzieci nienarodzonych!” Protest odbędzie się dzisiaj o godz. 17:00 przy ul. Warszawskiej 6, gdzie znajdują się lokale PiS i SLD.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY