REKLAMA

„Koalicja PiS-SLD kwitnie”. PiS daje władzę skrajnej lewicy

„Koalicja PiS-SLD kwitnie”. PiS daje władzę skrajnej lewicy

Niestety w Sejmie kwitnie współpraca bandy czworga – PiS-u, KO, PSL i SLD. Szczególnie przerażająca jest współpraca PiS-SLD.

PiS z pozostałymi partiami okrągłostołowymi dzieli się władzą. Jedynym ugrupowaniem, które sprzeciwiło się funkcjom dla postkomunistów, jest Konfederacja. Pozostałe partie zgodnie podzieliły się stanowiskami w prezydium Sejmu, a także funkcjami w komisjach. Najlepszą informacją dla polskich patriotów jest to, że Robert Winnicki został wiceprzewodniczącym jednej z ważnych komisji, o czym dzisiaj informowaliśmy.

Co przerażającego, wicemarszałkiem Sejmu został przewodniczący postkomunistycznego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Włodzimierz Czarzasty, a dzisiaj okazało się, że przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej i Rodziny została Magdalena Biejat z skrajnie lewackiej partii Lewica Razem (Partia Razem), która weszła do Sejmu z list SLD. Otrzymała ona także głosy członków Prawa i Sprawiedliwości.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Winnicki wiceprzewodniczącym Komisji Energii i Skarbu Państwa

Konfederacja już podjęła działania w tej sprawie. Robert Winnicki napisał na Twitterze: „Naszą odpowiedzią na pro-aborcyjny sojusz PiS-SLD oraz bierność partii rządzącej wobec postępującej agresji ideologii LGBT na Polskę jest powołanie Parlamentarnego Zespołu Obrony Życia i Rodziny”. Nie ma już wyboru. Każdy katolik i patriota powinien przenieść swoje poparcie na Konfederację.

REKLAMA

Komentarze