Skandaliczne zachowanie Joanny Scheuring-Wielgus. “Faszyści”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. screen/wideoprezentacje

Joanna Scheuring-Wielgus znów ostatnio zasłynęła zwalczaniem “faszyzmu”. Brała udział w blokadzie marszu, prowokowała Polaków.

Jak już informowaliśmy, na trasie tegorocznego Marszu Niepodległości miało miejsce kilka prowokacji organizowanych przez skrajnych lewaków oraz próba blokady marszu przez tak zwanych “obrońców demokracji” z Obywateli RP (czy jak niektórzy wolą “PRL”). W nielegalnym zgromadzeniu, którego celem było zablokowanie Marszu Niepodległości udział wzięły posłanki Sojuszu Lewicy Demokratycznej: Joanna Scheuring-Wielgus i Wanda Nowicka.

Joanna Schuering-Wielgus brała potem udział w jednym z programów telewizyjnych, w którym została zaorana przez Krzysztofa Bosaka z Konfederacji i Ruchu Narodowego, który stanął oczywiście w obronie uczestników Marszu Niepodległości. Uczestników, którzy jak się okazuje byli zwyczajnie prowokowani przez lewacką polityk. Joanna Schuering-Wielgus wprost wyzywała uczestników od “faszystów”. Policję oskarżała o ochranianie “marszu faszystów”.

ZOBACZ TAKŻE: O Marszu Niepodległości w mediach. Krzysztof Bosak “zaorał”

Zachowanie posłanki tzw. Lewicy możemy “podziwiać” między innymi dzięki nagraniu popularnego youtubera, Atora. W filmiku pt. “Prowokuj! Wyzywaj Polaków na Marszu Niepodległości 2019. Rób z Siebie Ofiarę – Analiza Komentator PL”, który widziało już kilkadziesiąt tysięcy osób, mniej więcej od ok. 17 minuty nagrania słychać, jak Joanna Schuering-Wielgus wprost prowokuje uczestników marszu do obrażania jej. Żeby potem w mediach zgrywać ofiarę.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY