REKLAMA

O Marszu Niepodległości w mediach. Krzysztof Bosak „zaorał”

O Marszu Niepodległości w mediach. Krzysztof Bosak „zaorał”

Przed i po Marszu Niepodległości w mediach pojawiło się kilku przedstawicieli środowisk organizujących marsz. Bosak zaorał Scheuring-Wielgus.

REKLAMA

W mediach pojawili się przedstawiciele organizatorów Marszu Niepodległości. Do Polsat News zapraszani byli między innymi prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz oraz rzecznik prasowy tego stowarzyszenia, Damian Kita. Niezwykłą popularność zyskał jednak fragment programu, w którym udział wziął Krzysztof Bosak. W programie Polsat News zaorał on Joannę Scheuring-Wielgus.

Posłanka Lewicy (wcześniej Nowoczesna) była jedną z uczestniczek blokady Obywateli RP i innych tzw. „obrońców konstytucji”, która próbowała zablokować marsz. Krzysztof Bosak nie miał litości i wytknął lewackiej posłance hipokryzję. „Jest to niebywała sytuacja kiedy poseł na Sejm RP bawi się w zadymiarstwo, w próby prowokowania zamieszek i awantur na ulicach Warszawy, próbując zepsuć święto niepodległości”.

ZOBACZ TAKŻE: X Marsz Niepodległości za nami. Krótkie podsumowanie

„Próbowaliście sprowokować awanturę, dokładnie tak jak grupa bojówkarzy lewicowych w zeszłym roku, po to żeby potem opowiadać jak to zostaliście pobici. Mieliście pecha, nikt was nie uderzył (…) Uważam, że hańbi pani mandat poselski i majestat polskiego Sejmu”. Według kilku tysięcy internatów, którzy polubili te wypowiedzi posła Konfederacji, Krzysztof Bosak „zaorał” Scheuring-Wielgus. A Wam jak się podoba?

REKLAMA

Komentarze