Lech Wałęsa się obraził. Nie będzie komentował polityki?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Facebook

Podobno Lech Wałęsa nie chce już tak aktywnie komentować polskiej polityki. “Jeżeli p. Prezydent uzna, że jest stosowny czas, to zabierze głos”.

Po ostatnich skandalicznych wypowiedziach Lecha Wałęsy, byłego przywódcy Solidarności i prezydenta Polski, między innymi o śp. Kornelu Morawieckim, w ostatnich dniach Lech Wałęsa trochę przycichł. Od paru dni odmawia komentowania wydarzeń politycznych w kraju, chociaż na jego profilu na portalu społecznościowym można zobaczyć zdjęcia z udzielania wywiadu japońskiej telewizji.

Były prezydent podobno się obraził. Patrząc jednak na charakter i sposób bycia Lecha Wałęsa, możemy tu mówić o zwyczajnym fochu. Do sprawy odniósł się Mirosław Szczerba, który jest doradcą medialnym Lecha Wałęsy. “W związku z licznymi pytaniami dlaczego p. Prezydent Lech Wałęsa nie wypowiada się sprawach dot. bieżącej sytuacji w kraju, informuję że p. Prezydent był atakowany przez polityków i media uchodzące za opozycyjne”.

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa na konwencji KO: “Kornel Morawiecki to zdrajca”. Cała sala przyklaskiwała

“Jeżeli p. Prezydent uzna, że jest stosowny czas, to zabierze głos”, dodał. Mamy szczerą nadzieję, że czas ten już nigdy nie nadejdzie. Lech Wałęsa jest żywym dowodem wykorzystywania przez opozycję do celów politycznych osób, które przez część społeczeństwa uważane są za zasłużone. W tym wypadku jednak mamy do czynienia z osobą całkowicie niezrównoważoną, z przerośniętym ego i całkowitym brakiem szacunku do ludzi. Przejechała się już na tym także opozycja.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY