Przedstawiamy Krzysztofa Tuduja, narodowego posła Konfederacji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Przedstawiamy nowych posłów Konfederacji. Na pierwszy ogień idą narodowcy. Roberta Winnickiego i Krzysztofa Bosaka zna każdy. Poznajmy Krzysztofa Tuduja!

Jednym z pięciu członków Ruchu Narodowego, którzy w ramach konfederacyjnej jedenastki dostali się do Sejmu, jest wiceprezes narodowej partii, Krzysztof Tuduj. Chociaż dla działaczy narodowych jest rozpoznawalny, warto przedstawić go szerszej publiczności. Krzysztof Tuduj jest, razem z Krzysztofem Bosakiem, jednym z wiceprezesów RN.

Krzysztof Tuduj to “urodzony w Warszawie wrocławianin, obecnie mieszkaniec gminy Miękinia. 38 lat, żonaty”. Ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowe studia zarządzania kryzysowego na Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu. Działacz społeczny i członek katolickich stowarzyszeń. Współorganizator Wrocławskiego Marszu Rodzin. Promotor Marszu Niepodległości. Autor artykułów o tematyce patriotycznej. Producent i twórca filmowy.

ZOBACZ TAKŻE: KRZYSZTOF TUDUJ: Triada dla środowisk narodowych

Pracował jako handlowiec, specjalista ds. windykacji, prawnik. Prowadził wraz z żoną niezawodową rodzinę zastępczą. Politycznie działa od 2010 roku. Reprezentował Ruch Narodowy w wyborach samorządowych w 2014 i 2018, w 2019 roku także Konfederację w wyborach europarlamentarnych. W latach 2016-18 był prezesem dolnośląskiego oddziału RN, od 2017 odpowiada za rozwój struktur RN, a od 2019 jest jednym z wiceprezesów partii. Gratulujemy sukcesu w wyborach!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY