Dorosz: PiS się rozpadnie gdy zabraknie Kaczyńskiego [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Gościem dzisiejszego programu Komentarz Mediów Narodowych był Tomasz Dorosz. Kandydat Ruchu Narodowego z listy Konfederacji do polskiego parlamentu z okręgu Katowic. W jego opinii, po przejściu na polityczną emeryturę czy po śmierci Jarosława Kaczyńskiego, Prawo i Sprawiedliwość się rozpadnie.

W wywiadzie dla Mediów Narodowych, jeden z kandydatów do polskiego parlamentu Tomasz Dorosz stwierdził, że – “Potrzeba w polskim parlamencie reprezentacji narodowców”.

Czytaj więcej: Nagroda Nobla z dziedziny fizyki dla trójki kosmologów

“Niektórzy patrząc na sondaże Prawa i Sprawiedliwości, sądzą że będą rządzili kilkadziesiąt lat. Nie, tak jak było z sanacją, tak samo PiS się rozpadnie, przy braku “marszałka” Jarosława Kaczyńskiego. Tam jest za dużo generałów, tam jest za dużo interesów sprzecznych idei jeśli można o nich w ogóle mówić”

– zauważył Tomasz Dorosz.

“Należy zabezpieczyć interesy Polaków. Poprzez narzędzia jakie posiada państwo należy ograniczyć zjawiska takie jak podmiana populacji. Nie można wolnym rynkiem tłumaczyć wyjazdu kilku milionów Polaków, a na ich miejsce przyjeżdża kilka milionów Ukraińców. To jest złe, to jest niedobre. Państwo polskie powinno temu przeciwdziałać”

– wyjaśnił wieloletni działacz narodowy obecną sytuację migracyjną w Polsce.

Wesprzyj już dziś organizację X Marszu Niepodległości!

Cały wywiad z Tomaszem Doroszem na kanale Mediów Narodowych:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY