Nowe taśmy Neumanna: “Chodzi o zasady, o politykę ku**a, a nie o pier*olety”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Platforma Obywatelska.

/ Platforma Obywatelska RP/CC BY-SA 2.0

W niedzielę wieczorem TVP opublikowało kolejne taśmy Neumanna. Polityk dosadnie mówi, że kompetencje kandydatów partii nie liczą się: “co ty masz do niego, czy uważasz, że on jest ku**a ekspertem czy nie. W dupie to mamy”

Nagranie pochodzi z 2017 roku. Sławomir Neumann, przewodniczący Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska-Koalicja Obywatelska, nagrany został podczas przygotowań do wyborów samorządowych w Tczewie. Spotkanie miało miejsce w biurze PO w Gdańsku, do którego przyjechała delegacja działaczy PO z Tczewa. To jeden z lokalnych działaczy PO nagrał Neumanna.

Zobacz także: Ekskluzywna biżuteria, alkohol i restauracje – to wydatki Neumanna na… biuro poselskie

Tym razem opublikowano nagrania Neumanna, na których komentuje kto może być na listach PO: “W dupie mam kto. Wymyślcie kogoś ku**a, kto będzie. Znaczy w dupie, może być Kowalski Jan. Tylko chodzi o to, że Platforma jest silna i mówi: Kowalski Jan będzie i ch*j mnie obchodzi Mirek, co ty masz do niego, czy uważasz, że on jest ku**a ekspertem czy nie. W dupie to mamy. Chodzi o zasady, o politykę ku**a, a nie o pier*olety”

“Mamy 102 miasta prezydenckie i chodzi o to, żeby w niedzielę ku**a wieczorem pokazać, że PiS nie wygrał w żadnym. Że przegrał wybory. My nie gramy o wybory samorządowe, one są ch*j… one są ważne, ale to jest ch*j, mały etap. Bo jak przegramy wybory samorządowe, to nas nie ma w wyborach parlamentarnych. Nie ma nas ku**a i PiS rządzi drugą kadencję” – wprost mówił polityk PO.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY