SONDAŻ: PiS miażdży opozycję. Konfederacja protestuje: To cenzura i manipulacja

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Sondaż przeprowadzony przez pracownię Estymator jasno wskazuje, kto wygrałby jesienne wybory parlamentarne. Uwzględnia się w nim jednak… Koalicję Polską i Lewicę. Konfederacja protestuje: “To manipulacja”.

Najnowszy sondaż przeprowadzony przez pracownię Estymator dla portalu dorzeczy.pl daje PiSowi aż 47%, na drugim miejscu uplasowała się Koalicja Obywatelska z wynikiem 27%, próg przekroczyłaby także… Lewica mająca 13% oraz Koalicja Polska z wynikiem 6%. Pod progiem znalazła się Konfederacja.

Liderzy ugrupowania protestują przeciwko promocji sondażu w telewizji publicznej. Sami internauci również krytykują materiał TVP: “#WiadomościTVPRussiaToday czyli przygotowania do sfałszowania wyborów” – ostro zwracają się do twórców programu.

NA Twitterze odniósł się do tego m.in. Artur Dziambor, który zwrócił się o sprostowanie materiału: “W nadchodzących wyborach nie startuje ani komitet Lewica, ani Koalicja Polska. Startuje za to SLD i PSL oraz pominięta, zapewne przypadkiem, bo nie podejrzewam, że specjalnie”

“Jest pięć komitetów ogólnopolskich. Nie ma powodu innego niż cenzura i manipulacja, by pokazywać tylko cztery.” – dodaje Dziambor.

ZOBACZ TAKŻE: Takiej kampanii jeszcze nie było! Konfederacja ogłasza “1000 plus” dla pracującego Polaka

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY