REKLAMA

Takiej kampanii jeszcze nie było! Konfederacja ogłasza “1000 plus” dla pracującego Polaka

Takiej kampanii jeszcze nie było! Konfederacja ogłasza “1000 plus” dla pracującego Polaka

Takiego początku kampanii dawno w Polsce nie widzieliśmy. Dzisiaj Konfederacja zaprezentowała swoje pierwsze postulaty na jesienne wybory parlamentarne.

“Rozpoczęła się kampania wyborcza do parlamentu i wszystkie partie “bandy czworga” PiS, PO, SLD i PSL chwalą się jak wiele zrobią dla Polaków i jak wiele już zrobili. W takim razie przyjrzyjmy się oszałamiającym osiągnięciom partii okrągłostołowych, które od 30 lat rządzą Polską!” – ogłosiła partia na Twitterze.

Brak obrazka

Konfederacja zapowiedziała, że jej pierwszymi postulatami są: likwidacja podatku dochodowego dla wszystkich oraz dobrowolny ZUS. “Co w praktyce oznacza „1000 plus” dla każdego pracującego” – czytamy na portalu nczas.com.

“Konfederacja proponuje #BezPITdlaWszystkich! Pozbędziemy się podatku dochodowego i raz na zawsze skończymy z karaniem Polaków za pracę!Konfederacja proponuje #DobrowolnyZUS! Zniesiemy przymus płacenia składek, biorąc pod uwagę przyszłoroczną składkę, która wyniesie blisko 1500 zł, będzie to roczna oszczędność aż 18 tys. zł! Te pieniądze będą mogły zostać w Waszych kieszeniach i to Wy zdecydujecie co z nimi zrobić” – mówią liderzy.

Przypominamy, że w lipcu Konfederacja została zarejestrowana jako partia polityczna. Wcześniej narodowcy, wolnościowcy oraz środowiska patriotyczne i pro-life startowały jedynie jako koalicja. “Wspólnie ruszamy do jesiennych wyborów parlamentarnych, które będą niezwykle ważne dla przyszłości naszej Ojczyzny” – zapowiadali liderzy koalicji narodowo-wolnościowej.

REKLAMA

Komentarze