REKLAMA

Takiej kampanii jeszcze nie było! Konfederacja ogłasza „1000 plus” dla pracującego Polaka

Takiej kampanii jeszcze nie było! Konfederacja ogłasza „1000 plus” dla pracującego Polaka

Takiego początku kampanii dawno w Polsce nie widzieliśmy. Dzisiaj Konfederacja zaprezentowała swoje pierwsze postulaty na jesienne wybory parlamentarne.

„Rozpoczęła się kampania wyborcza do parlamentu i wszystkie partie „bandy czworga” PiS, PO, SLD i PSL chwalą się jak wiele zrobią dla Polaków i jak wiele już zrobili. W takim razie przyjrzyjmy się oszałamiającym osiągnięciom partii okrągłostołowych, które od 30 lat rządzą Polską!” – ogłosiła partia na Twitterze.

Konfederacja zapowiedziała, że jej pierwszymi postulatami są: likwidacja podatku dochodowego dla wszystkich oraz dobrowolny ZUS. „Co w praktyce oznacza „1000 plus” dla każdego pracującego” – czytamy na portalu nczas.com.

„Konfederacja proponuje #BezPITdlaWszystkich! Pozbędziemy się podatku dochodowego i raz na zawsze skończymy z karaniem Polaków za pracę!Konfederacja proponuje #DobrowolnyZUS! Zniesiemy przymus płacenia składek, biorąc pod uwagę przyszłoroczną składkę, która wyniesie blisko 1500 zł, będzie to roczna oszczędność aż 18 tys. zł! Te pieniądze będą mogły zostać w Waszych kieszeniach i to Wy zdecydujecie co z nimi zrobić” – mówią liderzy.

Przypominamy, że w lipcu Konfederacja została zarejestrowana jako partia polityczna. Wcześniej narodowcy, wolnościowcy oraz środowiska patriotyczne i pro-life startowały jedynie jako koalicja. „Wspólnie ruszamy do jesiennych wyborów parlamentarnych, które będą niezwykle ważne dla przyszłości naszej Ojczyzny” – zapowiadali liderzy koalicji narodowo-wolnościowej.

REKLAMA

Komentarze