Spotkanie z Pálem Walterem, węgierskim narodowcem w najbliższą sobotę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W najbliższą sobotę 20. lipca na godzinie 17 w Łodzi zaplanowano spotkanie z węgierskim narodowcem. Pal Walter zasiada w parlamencie oraz reprezentuje raczkujące ugrupowanie Mi Hazank Mozgalom (Nasza Ojczyzna). Opowie on o sytuacji nacjonalistów na Węgrzech oraz o ich spojrzeniu na Europę.

Spotkanie z Palem Walterem w Łodzi organizuje Klub Edukacji Społecznej ProPolonia oraz Klub im. Romana Dmowskiego. Gość pochodzi z Węgier i reprezentuje raczkujące nacjonalistyczne ugrupowanie Mi Hazank Mozgalom (Nasza Ojczyzna).

Czytaj więcej: Włosi nie wytrzymali napływu migrantów. Proszą o pomoc resztę Europy

Pal Walter jest także szefem młodzieżówki ugrupowania, które zostało utworzone przez część byłych już członków partii Jobbik, którym nie podobała się polityka umiarkowania. Opowie on o bieżącej sytuacji politycznej na Węgrzech, o pozycji nacjonalistów oraz o ich spojrzeniu na Europejskie sprawy.

Z węgierskim nacjonalistą spotkać i porozmawiać można będzie w Łodzi. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17 w sali Rycerskiej Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich przy ul. Tuwima 34.

Facebook

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY