REKLAMA

Łódź: Próba zablokowania spotkania Rot Marszu Niepodległości

REKLAMA

Dariusz Ziemba poinformował na swoim Facebookowym profilu, że Roty Marszu Niepodległości musiały odwołać spotkanie z Robertem Bąkiewiczem z kolejnego już miejsca w Łodzi. Tomasz Kalinowski wRealu24 skomentował zaistniałą sytuację.

Aktualny adres spotkania w Łodzi to TRAUGUTTA 25

Roty Marszu Niepodległości napotykają na swojej drodze opór ze strony właścicieli lokali w Łodzi. Już po raz drugi wymówiono patriotycznej organizacji miejsca na spotkanie otwarte z Robertem Bąkiewiczem, prezesem Rot Marszu Niepodległości.

Zobacz także: Ambitne plany SatRevolution – polska firma kosmiczna wyznacza nowe standardy

Dariusz Ziemba napisał w komunikacie na Facebooku, że – „Jak nieoficjalnie informuje przedstawicielka „Starego Kina” – Piotrkowska 120 były naciski !!! z zewnątrz !!!Padły też insynuacje o „faszyźmie” , promowaniu treści niezgodnych z linią dysponenta sali”.

Jeszcze cenzura czy już zniewolenie ???Jak informuje środowisko Klubu im. Romana Dmowskiego już w dwóch lokalizacjach…

Opublikowany przez Dariusz Ziemba Wtorek, 2 lipca 2019

Tomasz Kalinowski w programie wRealu24 powiedział o groźbach przesyłanym właścicielom lokali gdzie miało się odbyć spotkanie z Robertem Bąkiewiczem – „Pierwotnie spotkanie miało się odbyć w szkole języków obcych. Tam właściciele dostawali telefony, że zostanie zdewastowany lokal. Wystraszyli się co jest rzeczą niezwykle ludzką”.

Podał również lokalizacje nowego miejsca spotkania, które odbędzie się 3. lipca o godzinie 19.00 – „Nowym adresem spotkania jest ulica Traugutta 25 w Łodzi poinformował mnie Kamil Klimczak z klubu im. Romana Dmowskiego, które jest współorganizatorem”.

REKLAMA

Komentarze