Wkrótce otwarcie warszawskiej Roty Marszu Niepodległości – gość specjalny W. Sumliński

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Już wkrótce, bo 4. lipca o godzinie 19:00 w Warszawie odbędzie się spotkanie inaugurujące lokalny oddział Roty Marszu Niepodległości. Na zebranie przy ulicy Polnej w budynku OSiR zaprasza prezes Stowarzyszenia MN, Robert Bąkiewicz. Wystąpi gość specjalny Wojciech Sumliński ze swoim wykładem na temat roszczeń żydowskich.

Na spotkanie inaugurujące nowo powstałej organizacji zaprasza Robert Bąkiewicz. Założył on Roty Marszu Niepodległości, które mają stanowić platformę dla ludzi o poglądach patriotycznych i narodowych, którym bliskie są sprawy Ojczyzny.

Zobacz także: Polacy z Kresów Wschodnich czyszczą Warszawę z sodomickich symboli [+FOTO]

Wkrótce w Warszawie w budynku OSiR przy ulicy Polnej 7a w czwartek 4. lipca bieżącego roku o godzinie 19:00 rozpocznie się zebranie otwierające działalność warszawskiego oddziału Roty Marszu Niepodległości.

Wykład na tym zgromadzeniu udzieli znany i ceniony dziennikarz śledczy, twórca wielu znakomitych książek na temat układów postkomunistycznych działających w Polsce, Wojciech Sumliński. Opowie on o zagrożeniach wynikających z ciążących na Polsce bezprawnych roszczeniach majątkowych środowisk żydowskich.

Zapoznaj się z wydarzeniem na FACEBOOK

Media Narodowe/Facebook

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY