W Chełmży zgwałcono i pobito kobietę – wychodzą na jaw nowe fakty

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay.com

W Chełmży doszło do tragicznych wydarzeń, gdzie przez 31-letniego mężczyznę została porwana i okrutnie zgwałcona kobieta. Dzisiaj wychodzą na jaw inne szokujące fakty. W pustostanie, w którym doszło do ostatniego zdarzenia podejrzany Adrian K. zabił wcześniej inną osobę – odsiedział karę w więzieniu wówczas za pobicie.

W z piątku na sobotę doszło do okropnych wydarzeń. 30-letnia kobieta znała się ze swoim oprawcą, 31-letnim Adrianem K., który nalegał, by się z nim umówiła na randkę. Gdy ta odmówiła ten się wściekł, uderzył ją i zaciągnął do znanemu sobie pustostanu na dworcu kolejowym w Chełmży.

Pracodawcy z Lewiatana narzekają: Przegramy z Niemcami wyścig o tanie ręce do pracy ze wschodu

Tamże kobieta została wielokrotnie zgwałcona. Oprawca maltretował swoją ofiarę przypalając ją papierosami oraz bijąc po ciele. Nie odmówił sobie także cięcia nożem, grożąc przy tym śmiercią.

Gdy w sobotę rano chciał udać się na miasto, związał kobietę i groził śmiercią jeśli zacznie krzyczeć. Kobieta jednak nie przestraszyła się gróźb i zaczęła po jakimś czasie wołać o pomoc. Przechodnie słysząc to natychmiast zareagowali wzywając także pomoc medyczną.

Okazało się, że kobieta miała poważne obrażenia nerek i głowy. Jej stan zagrażał życiu. Została przewieziona do szpitala.

Pojmanie sprawcy przez policję

Około 10 rano w niedzielę miejscowa policja odnalazła wcześniej wytypowanego Adraina K. za sprawcę. Przebywał on w czasie aresztowania w swoim mieszkaniu w Chełmży. 31-latek będzie odpowiadał za torturowanie swojej ofiary,, zgwałcenie jej oraz usiłowanie zabójstwa.

Jak się okazuje, w przeszłości podejrzany odsiadywał w więzieniu wyrok za śmiertelne pobicie. 11 lat temu w tym samym miejscu co więził kobietę, doszło do tragicznego zdarzenia. Wówczas podejrzany pobił ze skutkiem śmiertelnym Piotra K. Podpalił mu nawet ubranie, jednakże odsiedział 7-letni wyrok za pobicie, a nie morderstwo.

wp

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY