Jarmułka nad głową Krupki. Akcja Berkowicza w Kielcach

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

-To wasz szef Janusz Korwin-Mikke klękał przed Putinem, nazywając go jego eminencją, ekscelencją – powiedziała wiceminister sportu z PiS Anna Krupka podczas debaty w Kielcach. Podczas gdy przemawiała Konrad Berkowicz z Konfederacji przyłożył nad jej głowę jarmułkę.

Podczas debaty głos zabrał kandydat Konfederacji Dawid Lewicki. Powiedział, że są “dwa liczące się ugrupowania – to obóz niemiecki, reprezentowany przez Platformę – obecnie Koalicję Europejską i obóz amerykańsko-żydowski, reprezentowany przez Prawo i Sprawiedliwość”.

Plaga fałszywych stron pośredników szybkich płatności

Lewicki wspomniał o żydowskich roszczeniach i amerykańskiej ustawie 447. W trakcie swojej wypowiedzi wyjął jarmułkę i powiedział, że jest ona “symbolem pisowskiej władzy”.

Klękają przed Żydami i chcą sprzedać Polskę za 300 mld dolarów. Konfederacja mówi stanowcze ‘nie’ roszczeniom żydowskim – mówił kandydat.

Próbował też wręczyć jarmułkę Annie Krupce z PiS. Ta odrzuciła ją w kierunku sali.

Nie sposób odnieść się do tych kłamstw i do tej ignorancji. To wasz szef Janusz Korwin-Mikke klękał przed Putinem nazywając go jego eminencją, ekscelencją, panem Putinem – powiedziała Krupka.

W tym czasie podszedł do niej inny kandydat Konfederacji Konrad Berkowicz i przyłożył jarmułkę nad jej głową.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY