Wiceprezes PSL porównał Kaczyńskiego do Hitlera. Nie zamierza przepraszać

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wiceprezes PSL opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym Jarosław Kaczyński jest porównany do Hitlera. Mimo krytyki nie zamierza przepraszać – “Spróbujcie się nad sobą przez chwilę zastanowić” – podsumowuje Struzik.

“Pozdrawiam wszystkich nienawistników, ludzi zawziętych, oszczerców, kłamców, pogardliwców, wszystkich bez elementarnego poczucia humoru. Spróbujcie się nad sobą przez chwilę zastanowić” – odpisał wiceprezes PSL na falę krytyki, która spadła na niego po opublikowaniu przerobionego zdjęcia.

Co przedstawiała opublikowana grafika? Na zdjęciu widać prezesa PiS, któremu doprawiono “hitlerowski” wąs. Struzik podpisał zdjęcie “Nie da się spać”. Po krytyce zdecydował się usunąć grafikę, ale jak podkreślił nie ma za co przepraszać.

Czytaj także: Ostro o PSL: “sprzedali polską wieś za dwie jedynki na listach”

To nie pierwsza taka wypowiedź polityków PSL w stosunku do posłów PiSu. Kilka dni temu szef PSL odbył rozmowę dyscyplinującą z rzecznikiem partii za jego wpis na Twitterze odnoszący się do Krystyny Pawłowicz.

“Panno Krysiu a Pani co dzisiaj doiła?” – rzecznik PSL napisał na portalu społecznościowym Twitter. Rzecznik mimo krytycznych komentarzy nie widział jednak niczego złego w takim sposobie zwracania się do Pawłowicz.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY