“Panno Krysiu a Pani co dzisiaj doiła?” – rzecznik PSL do Pawłowicz

Dodano   0  
  Loading

/ Fot. Newspix

Szef PSL odbył rozmowę dyscyplinującą z rzecznikiem partii za jego wpis na Twitterze odnoszący się do posłanki PiS, Krystyny Pawłowicz.

“Panno Krysiu a Pani co dzisiaj doiła?” – rzecznik PSL napisał na portalu społecznościowym Twitter. Rzecznik mimo krytycznych komentarzy nie widział jednak niczego złego w takim sposobie zwracania się do Pawłowicz.

Sposób w jaki polityk PSL zwrócił się do posłanki wywołał wiele kontrowersji. Uwagę rzecznikowi zwrócili użytkownicy Twittera, w tym m.in. dziennikarz “Rzeczpospolitej” Michał Szułdrzyński – “Panie Jakubie, nie wypada. Można krytykować @KrystPawlowicz ale w ramach kulturowych norm. A to już było poza”.

Czytaj także: Ostro o PSL: “sprzedali polską wieś za dwie jedynki na listach”

Kosiniak-Kamysz po negatywnych wpisach na temat rzecznika postanowił interweniować – “Odbyłem rozmowę dyscyplinującą z rzecznikiem. Jeśli sytuacja się powtórzy, wyciągniemy konsekwencje służbowe” – poinformował szef Polskiego Stronnictwa Ludowego.

https://twitter.com/Jakub_Stefaniak/status/1107666581553889280

Kosiniak-Kamysz zachowanie rzecznika partii komentował również w studiu TVP Info. Jak zaznaczył ludowiec – “Nie akceptuję takiego języka. Uważam, że nie możemy schodzić do poziomu polityków PiS”

Tuż po tym Stefaniak postanowił przeprosić na Twitterze “wszystkich, którzy poczuli się urażeni jego wpisami”. Krótki wpis nie spodobał się jednak części twitterowiczów, którzy dosadnie napisali rzecznikowi co myślą o tego rodzaju przeprosinach.

“P**dol się pan.Jeśli uraziłam to przepraszam”, “Jak na razie Kuba rozdaje bany zamiast uderzyć się w pierś…” – można przeczytać pod wpisem Jakuba Stefaniaka.

twitter/tvpinfo
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY