Kopacz i dinozaury w wersji reggae. To nagranie podbija Internet [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

“Kawałek dobrej, relaksującej muzyki na niedzielę” – tak Tyszka zachęca do obejrzenia nowej wersji opowieści Kopacz o dinozaurach, która podbiła serca internautów.

Niezliczona ilość memów i artykułów na temat byłej premier i dinozaurów przez wiele tygodni były hitem w sieci. Teraz jednak ukazało się nagranie w wersji reggae, które podbiło polski Internet.

“Uwaga! Kawałek dobrej, relaksującej muzyki na niedzielę. I wzruszającej, ja się naprawdę wzruszyłem” – zachęca Stanisław Tyszka do obejrzenia nagrania, który wrzucił część filmiku na portal społecznościowy Twitter.

https://twitter.com/styszka/status/1102235573463515137

Wideo odnosi się do słów Kopacz na temat taśm Kaczyńskiego –
“Przypomnę strasznie dawne czasy. To wtedy, kiedy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli żadnych strzelb, nie mieli żadnej broni nowoczesnej, która pozwoliłaby je zabić” – mówiła była premier.

Czytaj także: Internet nie zapomina: Co Ewa Kopacz mówiła o przejmowaniu władzy ulicą? [WIDEO]

“Wie Pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura – dodała Kopacz. – I wiadomo, że od jednego rzucenia tym kamieniem na pewno nie padł. Ale jeśli przez miesiąc, dwa miesiące, rzucali tymi kamieniami, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać. Więc presja ma sens” – podkreślała w programie polityk.

Całość nagrania poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY