Mariana Kowalskiego zżera zazdrość? Ostro atakuje Ruch Narodowy, Wolność i Brauna

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Były kompan pastora Chojeckiego ostro atakuje propolską koalicję do wyborów europarlamentarnych. W programie TV Republika wprost zaatakował Ruch Narodowy, Wolność i Brauna.

Hasłem przewodnim koalicji Korwin-Mikke, Winnicki, Braun jest krytyka Unii Europejskiej, nawet obietnica wyjścia. Polska jest traktowana źle w Unii. Zgniły Zachód i imperializm amerykański – hasła są bardzo podobne do tych z lat 80. Wskazuje to na pewną prorosyjskość tej koalicji – mówił w TV Republika Kowalski.

Czytaj więcej: Koalicja antyunijna do PE: „Nie pozwólmy wciągnąć Polski do wojny z Iranem!”

Marian Kowalski odniósł się do wypowiedzi liderów podczas wczorajszej konferencji w Sejmie. Robert Winnicki, Grzegorz Braun i Janusz Korwin-Mikke opowiedzieli się przeciwko wpychaniu naszego kraju w nowy konflikt.

Nasza koalicja opowiada się za pokojem, jesteśmy przeciwni wciąganiu, wpychaniu Polski w wojnę bliskowschodnią (…) celem nagonki jest Iran – mówił wczoraj szef stowarzyszenia “Pobudka”, Grzegorz Braun.

Korwin-Mikke i Braun lansują neutralność. Piękne hasełka dla naiwnej publiczności mogą być bardzo szkodliwe.Nie mówią o Nord Stream 2, bo to by ich za bardzo zdemaskowało. Nie mają innego wyboru niż być partią na usługach Rosji – atakował Kowalski.

Słowa Mariana Kowalskiego komentuje portal nczas.com –
A na czyich usługach jest teraz Marian Kowalski? Gada jakby był najemnikiem stronnictwa amerykańsko-żydowskiego z delegaturą na Polskę w postaci Prawa i Sprawiedliwości.

nczas.com
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY