Szokujące doniesienia ucznia nt. Euroweek: “Miejsce wycieczki do końca utrzymywano w tajemnicy”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Portal narodowcy.net opublikował relację ucznia o głośnym ostatnio Euroweek. Szokujące doniesienia nastolatka świadczą nie tylko o lewackiej indoktrynacji podczas wydarzenia, ale także przypadkach pedofilii podczas trwania “obozu integracyjnego”.

Euroweek to program, który został zapoczątkowany na Ziemi Kłodzkiej już w 1994 roku przez grupę studentów zainteresowanych integracją europejską, demokracją, działaniami społeczno-kulturowymi i rozwojem społeczności lokalnych. Idea programu przez kolejne lata została jednak rozszerzona.

Czytaj więcej: Małoletnie Polki na “obozie integracyjnym” z dorosłymi migrantami

Okazuje się więc, że program to przykrywka do szerzenia lewackiej indoktrynacji – Na portalu Instagram pod tagiem #euroweek można znaleźć zdjęcia polskich dzieci z mężczyznami, na których widoczny jest wyraźny kontakt fizyczny. Temat został nagłośniony na wykopie i już obiega cały polski internet.

Byli tam tzw.„wolontariusze” z różnych stron świata, między innymi z Pakistanu, Wietnamu czy Indonezji. Z tego co słyszałem od kolegów„wolontariusze” byli z uczestnikami dość blisko, przebywali z nimi prawie cały czas – podkreśla uczeń.

W trakcie jednego z zadań kazano kilku chłopcom przebrać się za dziewczynki, nie był to jednak jedyny taki przypadek – relacjonuje jeden z uczniów – Osoby z mojej klasy wróciły zindoktrynowane i zmanipulowane twierdząc, że było świetnie i że to ich najlepsza wycieczka.

Na portalu narodowcy.net można przeczytać, że nawet miejsce wycieczki jest utrzymywane do końca w tajemnicy przed rodzicami i uczniami. Wszystko jest jednak dużo mroczniejsze. Organizatorzy wycieczki nie odnoszą się do medialnych doniesień, jedynie internauci publikują szokujące zdjęcia na portalach społecznościowych.

 

narodowcy.net

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY