Ateny: Młody Grek zginął z ręki imigrantów, gdy bronił swojej dziewczyny

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Młody Grek zginął z ręki imigrantów gdy bronił swojej dziewczyny. Para padła ofiarą rozboju że strony trzech Pakistańczyków na wzgórzu koło Akropolu – informuje Adam Gwiazda na Twitterze.

Młody mężczyzna zginął z rąk imigrantów, kiedy udał się na wieczorny spacer ze swoją dziewczyną. Mężczyzna mieszkał w Glasgow, do Aten przyjechał na wakacje.

Angielskie media piszą o “incydencie” i podają, że tragiczna śmierć młodego mężczyzny miała miejsce na wzgórzu Filopappou, w niedalekiej odległości od Akropolu.

Lokalne media potwierdzają, że 25-letni Nikos Moustakas był na wakacjach ze swoją 23-letnią dziewczyną. Podczas spaceru spotkali trzech imigrantów, którzy domagali się “rzeczy osobistych”. Młody Grek próbował chronić swoją dziewczynę, gdy złodzieje poprosili ją, aby opróżniła swoją torbę.

Nikos próbował się przeciwstawić i został zepchnięty ze skarpy. Zginął na miejscu. Policja nie zgłosiła żadnych aresztowań w tej sprawie, poinformowała jedynie, że dochodzenie jest w toku.

Mieszkańcy w dzielnicach Koukaki i Petralona, które znajdują się w sercu Aten, powiedziały lokalnym mediom, że w ostatnich latach czują się nieswojo z powodu działalności przestępczej i gangów imigranckich.

Grecja: Imigranci zdemolowali schronisko dla uchodźców – byli niezadowoleni z jedzenia

To kolejne wydarzenie z udziałem imigrantów w tym tygodniu. Dzisiaj informowaliśmy już o próbie podpalenia ośrodka dla uchodźców. Media natomiast informują, że całe zdarzenie miało miejsce w hostelu we wschodniej dzielnicy Thessaloniki w Pylaia, gdzie mieszka 30 nieletnich bez opieki. Funkcjonariusze powiedzieli, że imigranci podpalili materace i spowodowali znaczne szkody w obiekcie.

MN/thescottishsun.co.uk

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY