Gronkiewicz-Waltz: Czekam na doprowadzenie siłą przed komisję

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot.wikipedia commons

Hanna Gronkiewicz-Waltz stwierdziła w TOK FM, że czeka na doprowadzenie siłą przed komisję weryfikacyjną ds. reprywatyzacji w Warszawie. – Ludzie to muszą widzieć – i w Polsce i za granicą – powiedziała. Prezydent stolicy wciąż uchyla się od przyjścia na przesłuchanie przez komisję.

Gronkiewicz-Waltz kolejny raz podkreśliła, że, jej zdaniem, komisja działa w sposób niezgodny z konstytucją. Pytana, dlaczego zatem zasiada tam poseł PO, odpowiedziała, że politycy opozycji często są przeciwni działaniom komisji.

Poznań – Różaniec i marsz odpowiedzią na paradę zboczeńców

 

Prezydent zaznaczyła także, że szef PO Grzegorz Schetyna nie namawiał jej do stawienia się przed komisją. – Widocznie wiedział, że jestem twarda i nie pójdę – stwierdziła. – Co ja powiem facetom, którzy mają jakieś papiery, przerywają i nie dadzą się wypowiedzieć. Nie mam zamiaru się mocować na wizji i brać udział w kampanii Patryka Jakiego – dodała.

Gronkiewicz-Waltz była kilkukrotnie karana grzywną za odmowę stawiennictwa przed komisją. Część z nich została anulowana przez sąd administracyjny.

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY