REKLAMA

Poznań – Różaniec i marsz odpowiedzią na paradę zboczeńców

Poznań – Różaniec i marsz odpowiedzią na paradę zboczeńców

W najbliższą sobotę ulicami Poznania ma przejść tzw. parada równości. Środowiska katolickie nie zamierzają pozostawać bierne wobec manifestacji ruchów homoseksualnych. Ich odpowiedzią będzie publiczna modlitwa różańcowa. 

Homoseksualiści swoją demonstrację rozpoczną o 14 przy ul. Ewangelickiej. Szykują także ,,Pride Piknik” oraz nocną imprezę.

Brak obrazka

Natomiast zwolennicy tradycyjnego modelu rodziny i poszanowania dla ludzkiego życia zachęcają do włączenia się we wspólną modlitwę. – My, katolicy, nie możemy pozostać bierni na uderzanie w tradycyjną rodzinę, moralność naszych dzieci i prawo życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci – piszą organizatorzy akcji.

[NASZ WYWIAD] Pomykała: Funkcjonariusze przekroczyli swoje uprawnienia i narazili życie i zdrowie członków legalnej manifestacji

 

Różaniec zostanie odmówiony w pobliżu rozpoczęcia homoseksualnej demonstracji. – Wielu świętych Kościoła potwierdziło, że potężną bronią przeciwko złu jest Różaniec. Odpowiadając więc na wezwanie Maryi, chcemy odmówić go w sobotę 11.08.2018 o godz. 14.00 przy skrzyżowaniu ulic Ewangelickiej i Mostowej w Poznaniu. Wierzymy, że Maryja, błagając swojego Syna, powstrzyma promocję aktów homoseksualnych, deprawacji dzieci i innych grzechów jako normalności, realizowaną pod przykrywką pseudotolerancji, pseudorówności i edukowania – zauważają inicjatorzy wydarzenia.

Po modlitwie ulicami Poznania przejdzie marsz środowisk katolickich i narodowych. – Zapraszamy do modlitwy i wzięcia udziału w akcji Fundacji Pro Prawo do Życia i Młodzieży Wszechpolskiej wszystkich, dla których ważne jest biblijne wezwanie św. Pawła: „Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj” (Rz 12,21) – zachęcają organizatorzy.

REKLAMA

Komentarze