Włoska pisarka stanie przed sądem za negatywne słowa o homoseksualizmie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

homoseksualizm_zabojstwo_dziecka_medianarodowe.com / fot. pixabay.com

Silvia De Mari postanowiła przerwać milczenie na temat homoseksualizmu. Została za to zaatakowana przez środowiska LGBT.

Słynna pisarka jest także lekarzem, korzystając z tego postanowiła nagłośnić prawdę o homopropagandzie. Stwierdziła, że homoseksualizm jest odwracalny. Podkreśliła także, że jego praktykowanie wiąże się z poważnym zagrożeniem dla zdrowia.

Środowiska LGBT chcą ukarania pisarki. Instytut Ordo luris podkreślił- Ta sprawa odbije się szerokim echem. Silvana De Mari – włoski lekarz i pisarz – będzie sądzona w Turynie za opinię lekarską o homoseksualizmie. Pamiętajmy, że także w Polsce podejmowane są próby cenzurowania debaty naukowej, co w marcu podsumowaliśmy infografiką.

Pisarka jest znana także w naszym kraju, dlatego ukaranie jej oburzyło internautów. W Polsce ukazało się sześć książek jej autorstwa. Jest jednym z najchętniej przekładanych włoskich pisarzy.

Co ciekawe to środowiska homoseksualne uznały to za obrazę i domagają się ukarania pisarki, a prokurator wnioskował o umorzenie sprawy. Sędzia się na to nie zgodził i 18 lipca odbędzie się pierwsza rozprawa.

Po raz pierwszy będzie sądzony lekarz za ujawnienie danych naukowych i wyrażenie swej lekarskiej opinii. Silvana De Mari przedstawiła bowiem bogatą dokumentację, na której oparła się w swych wypowiedziach. Stawką tego procesu są zatem podstawowe swobody obywatelskie – podkreśla prof. Ronco.

gosc.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY