Ks. Karol Stehlin – W tych czasach ostatecznych musimy szczególnie należeć do Niepokalanej [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fsspx.pl

 W ostatnich dniach w Polsce gościł ks. Karol Stehlin, były wieloletni przełożony Bractwa Św. Piusa X w naszym kraju. Duchowny udzielił wywiadu Mediom Narodowym. Zapraszamy na rozmowę Roberta Bąkiewicza.

Ks. Stehlin jest obecnie przełożonym azjatyckiego dystryktu Bractwa i międzynarodowym moderatorem Rycerstwa Niepokalanej Tradycyjnej Obserwancji. Do Polski przyjechał z okazji spotkania członków tej organizacji.

Święto Dziękczynienia z udziałem prezydenta

 

Temat Rycerstwa został poruszony w programie. Ks. Stehlin przypomniał, że stowarzyszenie to w ostatnich dziesięcioleciach znacznie odeszło od pierwotnego ducha jaki nadał mu jego założyciel – św. Maksymilian Kolbe. – Istotne cele jakie dał św. Maksymilian swojemu Rycerstwu zniknęły, zostały przeinaczone – powiedział kapłan.

Ks. Stehlin odniósł się również do kwestii kryzysu w Kościele  – To jest wielka ofensywa diabła, która otacza świat z całą swoją atmosferą i mentalnością – zaznaczył duchowny.

Więcej o roli Maryi w czasach ostatecznych, Rycerstwie Niepokalanej oraz problemach Kościoła i świata w materiale Mediów Narodowych. Zachęcamy do subskrybcji naszego kanału.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY