Czuchnowski z “Gazety Wyborczej” to jeszcze dziennikarz? Zakłócił konferencję prasową Macierewicza, rzucając epitetami (WIDEO)

Dodano   0  
  Loading

/ fot. Wikipedia Commons

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej podkomisji smoleńskiej, na czele której stoi Antoni Macierewicz doszło do zaskakującego zdarzenia. Wojciech Czuchnowski z “Gazety Wyborczej” postanowił nie zadawać żadnych pytań, ale zamiast tego wygłosił tyradę, w której nie brakowało obraźliwych epitetów pod adresem byłego szefa MON. 

Podczas konferencji prasowej była część przeznaczona na pytania od dziennikarzy. Wśród nich pojawił się również Wojciech Czuchnowski z “Gazety Wyborczej”. Gdy otrzymał mikrofon, szybko okazało się, że nie zamierza jednak o nic pytać. Wygłosił własną tyradę, w której obrażał Macierewicza.

Jest pan kłamcą, przestępcą i w przyszłości odpowie pan przed sądem wolnej Polski za kłamstwa i szkody poczynione państwu polskiemu oraz pojedynczym ludziom. Zadawanie panu pytań nie ma żadnego sensu. Żegnam – powiedział Czuchnowski.

Były szef MON nie dał się jednak sprowokować i przeszedł na tym dziwnym zdarzeniem do porządku dziennego. Proszę bardzo, kto następny? – zapytał Macierewicz. Konferencja trwała dalej i już nie była zakłócana.

Twitter/Wirtualnemedia.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY