Premiera teledysku “Powstaję z kolan” z płyty Cmentarz Wyklętych [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Prezentujemy nowy teledysk SOVY w jakości 4K do utworu “Powstaję z kolan”. Utwór ten zamyka płytę – Cmentarz Wyklętych! Utwór opowiada o naszej codziennej Drodze Krzyżowej w kontekście Żołnierzy Podziemia Antykomunistycznego. Żołnierzy, którzy swój Krzyż oparli w wierze ale też w tęsknocie za Wolną i Niepodległą Wielką Polską.

 Czytaj więcej: Recenzja debiutanckiej płyty Sovy – “Cmentarz Wyklętych” 

To także idealny przykład jak “powstać z kolan”, gdy nie mamy nadziei wpatrujemy się w jedyną Najjaśniejszą Prawdę! Obraz ten był nagrywany w Kalwarii w Wambierzycach, koło Kłodzka. Utwór jest poświęcony dla kogoś jeszcze, dla wszystkich tych, którzy walczą każdego dnia, nie poddają się pomimo różnych chorób i również dla tych, którzy wątpią w swoje możliwości.

Głównym bohaterem jest Kamil Skitek – młody człowiek, patriota, działacz Młodzieży Wszechpolskiej. Dwukrotny wicemistrz Polski w rzucie maczugą w lekkoatletyce dla osób niepełnosprawnych. Mieszka sam, o własnych siłach codziennie pokonuje trudy związane z porażeniem kończyn górnych i kończyn dolnych. Jego zaparcie i siła, którą ma w sobie, daje bardzo dużo motywacji innym ludziom.

Pamiętajcie, że nie jest ważne jaką chorobę mamy – czy chodzimy o kulach, jeździmy na wózku – póki mamy sprawny umysł możemy dokonać wszystkiego! Jest tylko jeden warunek, a mianowicie nie możemy się bać i ulegać osobom, którzy nam po prostu zwyczajnie zazdroszczą, czy też chcą nas poniżyć i wmówić, że jesteśmy do niczego… Nie możemy być na takie rzeczy podatni, musimy iść do przodu i zmierzać do swojego wybranego celu, a jeżeli będziecie uparci i zastosujecie się do tego to wszystko się uda! Ktoś zaraz pomyśli, “łatwo ci mówić”, ale zaraz zaraz ja to wszystko doświadczyłem – komentuje Kamil Skitek.

Na własnej skórze i doskonale wiem, o czym mówię. Dokuczanie, zazdrość, poniżanie, wyśmiewanie, zwątpienie – te pojęcia nie są mi obce. Jednak tylko moja determinacja pozwoliła mi dotrzeć do miejsca, w którym obecnie jestem, pomimo schorzenia, które towarzyszy mi od urodzenia. Dlatego nie bójcie się działać, siedzenie w tak zwanych czterech ścianach to nie jest dobre rozwiązanie, tym bardziej, że życie jest zbyt krótkie! Powtórzę jeszcze raz, nieważne jaka choroba, co nam dolega… Z pomocą Boga i osobistej determinacji, upartości, chęci osiągniemy każdy cel! – dodaje.

Powstaniemy z Kolan!” Tekst/Wokal – SOVA Mix/Master – Nestor / Studio Mróz Muzyka – Jurrivh Utwór pochodzi z albumu “Cmentarz Wyklętych”
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY