Skandaliczna wypowiedź Biedronia: “Jeżeli Słupsk ma się rozwijać, to Polska musi być w UE”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. wikipedia commons

Docierają do mnie sygnały, że gdybym wystartował na prezydenta Warszawy, to mam szansę na dobry wynik. Na razie nie mam planów dotyczących startu w stolicy, ale kto wie, co będzie jutro. Niczego nie wykluczam – stwierdził dzisiaj w wywiadzie udzielonym Radiu Zet prezydent Słupska Robert Biedroń.

Biedroń przede wszystkim jednak ma nadzieję na reelekcję w mieście, którym teraz zarządza. Swoje liczne podróże po kraju, które wypominają mu m.in. słupszczanie tłumaczy:

Ponieważ nie jest mi wszystko jedno, ponieważ dla mnie Polska też jest ważna. Ja wiem, że jeżeli Słupsk ma się rozwijać, to Polska musi być w UE, to w Polsce muszą być dobre, stabilne rządy, Polska musi być praworządna. Ja widzę, jak oddziałuje chaos organizacyjny państwa na nierozstrzygane przetargi w moim mieście, na opóźnienia w realizacji środków unijnych (…) Dokończę kadencję w Słupsku. To jest pewne, tak się umówiłem z mieszkańcami, ale Polska jest też wyzwaniem i słyszę głosy, gdzie jest tęsknota za pewnymi wartościami, które ja reprezentuję.

Czytaj także: W Słupsku odbył się różaniec w intencji nawrócenia prezydenta Biedronia

Nie może odżałować storpedowania przez radnych jego pomysłu wprowadzania lekcji wychowania seksualnego.

Niestety, bo PO z PiS-em w koalicji były przeciw. Żałuję, to jest inna twarz PO – stwierdził prezydent Słupska.

Cieszy mnie, że jest mnóstwo ludzi, którzy pokładają we mnie nadzieję na zmiany w kraju. Chciałbym zostać prezydentem Polski – powiedział Biedroń w rozmowie z „Super Expressem” we wrześniu ub.r.

Według niektórych sondaży miałby dużą szanse na drugą turę.

dzienniknarodowy.pl

Zobacz także:

 

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY