REKLAMA

W Słupsku odbył się różaniec w intencji nawrócenia prezydenta Biedronia

W Słupsku odbył się różaniec w intencji nawrócenia prezydenta Biedronia

REKLAMA

Rządzony przez Roberta Biedronia Słupsk potrzebuje szczególnie gorącej modlitwy. Jego mieszkańcy odmówili publicznie Różaniec, aby wynagradzać za grzech homoseksualizmu i za pośrednictwem Matki Bożej prosić Pana Boga o odnowę moralną swojego miasta oraz Ojczyzny.

Około osiemdziesięciu osób modliło się w poniedziałek przed Urzędem Miejskim w Słupsku. Wierni korzystali między innymi ze słów pieśni do Najświętszego Serca Bożego, poświęcając Mu ojczyznę, miasta, rodziny i samych siebie. Prosili też o wstawiennictwo w intencji nawrócenia wrogów Kościoła. Podczas modlitwy błogosławieństwa udzielił zgromadzonym ksiądz prałat Jan Giriatowicz.

REKLAMA

Różańce publiczne organizujemy już od jakiegoś czasu, w Polsce odbyło się ich już ponad 100. W związku z tym, że w tym roku odbywa się setna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie, odpowiadamy na apel Matki Bożej, żebyśmy odmawiali różaniec. Chcemy przenieść różaniec do sfery publicznej, żeby bardziej unaocznić potrzebę jego odmawiania – powiedział organizator akcji

pch24.pl/tvp.info

REKLAMA

Komentarze