Antifa chce blokować wykład Winnickiego – razem zakończmy ostatnie podrygi poznańskiej lewicy!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Facebook

Razem zakończmy ostatnie podrygi poznańskiej skrajnej lewicy! Antifa chce blokować spotkanie otwarte Młodzieży Wszechpolskiej z uczestnictwem Roberta Winnickiego.

O tym, że środowiska anarchistyczne oraz Rozbrat postanowiły zablokować wydarzenie pisaliśmy we wcześniejszym artykule. Zarejestrowali oni pikietę na ulicy Strzałowej, gdzie mieści się pub i wzywają do blokady. Wobec tego zapraszamy na to spotkanie wszystkich, którym nie w smak panosząca się po Poznaniu lewacka bandyterka!

Jak piszą organizatorzy: Wydarzenie rozpoczyna się o 18.00, zapraszamy na godzinę 17.30, by po drodze przejść po blokującym ulicę, anarchistycznym marginesie społecznym. Poseł Winnicki napisał natomiast: Poznańscy anarchiści za przyzwoleniem lewackiego prezydenta Jaśkiewicza chcą jutro zablokować moje otwarte spotkane. Lokalne struktury RuchNarodowy i MWszechpolska ogłosiły mobilizację.

Razem pokażmy, że Poznaniacy nie będą dłużej tolerowali obecności tych grup w mieście! Godzina 17:30, Reduta Pub, ul. Strzałowa 7/16, Poznań!

MediaNarodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY