Jerzy Stuhr oskarżył Cezarego Pazurę o bluźnierstwo! Zobaczcie, jak odpowiedział Pazura

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Cezary Pazura

Cezary Pazura / fot. youtube.com

Niemałą konsternację w środowisku aktorskim wywołało silne zaangażowanie się Cezarego Pazury w akcję “Różaniec do granic”. Ostatnio bardzo krytycznie jego aktywność skomentował Jerzy Stuhr, który oskarżył Pazurę o bluźnierstwo.

 

Stuhr w felietonie na łamach “Gazety Krakowskiej” zarzucił uczestnikom akcji “Różaniec do granic”, w tym Cezaremu Pazurze, że modlili się przeciwko obecności w Polsce islamu.

“…jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego różańca do granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji(a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było)-to taki różaniec jest bluźnierstwem” – napisał Stuhr w “Gazecie Krakowskiej”, co zacytował Pazura w swoje odpowiedzi.

Cezary Pazura odnosząc się do słów Stuhra, stanowczo zaprzeczył, aby kiedykolwiek zadeklarował, że będzie modlił się przeciwko komuś.

“Proszę zatem Pana Profesora o nie rozpowszechnianie podobnych bzdur i krzywdzących moją wrażliwość i inteligencję słów. W dodatku na łamach tak szacownego pisma. Nie wypada Panu Profesorowi…” – zaapelował.
https://www.facebook.com/pazura.cezary/posts/1514120225309290

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY