“Dajmy odpór lewackiemu oszołomstwu” – akcja Młodzieży Wszechpolskiej

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Facebook

W odpowiedzi na zapowiedź blokady III Marszu Zwycięstwa Rzeczypospolitej przez Obywateli RP i Ogólnopolski Strajk Kobiet, Młodzież Wszechpolska odpowiedziała wydarzeniem “Dajmy odpór lewackiemu oszołomstwu”.

Wydarzenie jest zachętą do przyjścia na III Marsz Zwycięstwa Rzeczypospolitej organizowany o godzinie 16 przez Młodzież Wszechpolską i odparcie lewackich oszołomów. Organizatorzy zapraszają wszystkie środowiska i osoby deklarujące patriotyzm (piłsudczyków, narodowców, konserwatystów, chadeków, ludowców, a nawet socjalistów). Młodzież Wszechpolska zadaje pytanie, po której stronie sporu ustawi się każdy Polak.

Organizatorzy podkreślają, że Obywatele RP chcą blokować wydarzenie, które ma na celu uczczenie zwycięstwa nad bolszewikami. Pokazują tym bardzo wyraźnie, że często używana nazwa “UBywatele PRL” jest bardzo trafna.

III Marsz Zwycięstwa Rzeczypospolitej rusza o godzinie 16.00 spod Muzeum Wojska Polskiego. Jest to pierwszy raz, kiedy jest organizowany w Warszawie. Poprzednie edycje odbyły się w Żyrardowie. Marsz swoimi patronatami objęło stowarzyszenie “Marsz Niepodległości” oraz Towarzystwo Patriotyczne.  Marsz objęły swoim patronatem medialnych Media Narodowe, Narodowcy.net oraz Polityka Narodowa.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY