REKLAMA

Znamy datę pierwszego czytania STOP447! Bąkiewicz komentuje [WIDEO]

Znamy datę pierwszego czytania STOP447! Bąkiewicz komentuje [WIDEO]

Znamy datę pierwszego czytania #STOP447! 15 kwietnia zobaczymy w Sejmie Roberta Bąkiewicza. Prezes Rot Niepodległości skomentował to w Mediach Narodowych.

REKLAMA

Dzieje się! Znamy już datę pierwszego czytania projektu obywatelskiego ustawy #STOP447! „Zimą zebraliśmy ponad 200 tys podpisów pod ustawą #STOP447 zabezpieczającą nasze mienie bezdziedziczne. 15.04 odbędzie się pierwsze czytanie. Mam nadzieję, że polski Sejm nie zignoruje obywatelskiego głosu Polaków” – komentował jeden z liderów Rot Niepodległości, Tomasz Kalinowski. „15 kwietnia odbędzie się pierwsze czytanie obywatelskiej ustawy #STOP447 pod którą Roty zebrały ponad 200.000 podpisów. Mimo, że czas kryzysowy, nie możemy odpuścić” – komentował z kolei R. Bąkiewicz.

Robert Bąkiewicz więcej szczegółów podał oczywiście w rozmowie w Mediach Narodowych. „Wydaje się, że wrzucenie tego samego dnia pięciu obywatelskich inicjatyw ustawodawczych ma spowodować zepchnięcie tych tematów, przecież tak ważnych”. Tego samego dnia w Sejmie ma być omawiany projekt walczący z mordowaniem nienarodzonych dzieci. Działacze Rot wydają się jednak nie zrażać całej otoczce – związanej oczywiście z pandemią koronawirusa. „Obywatelska ustawa #STOP447 będzie procedowana przez Sejm RP zaraz po świętach wielkanocnych 15 kwietnia. To wtedy okaże się, komu naprawdę zależy na Polsce, a kto używa jedynie pustych frazesów. Nie dajmy za wygraną. Razem w obronie Polski!”.

ZOBACZ TAKŻE: „Epidemiczny Wielki Brat”. Władza chce wiedzieć gdzie jesteśmy

„Rozumiem, że szykujemy się do batalii, no bo mamy obawy, że polski rząd będzie chciał to gdzieś zepchnąć, może wepchnąć do jakiejś komisji, podkomisji i jak to się mówi ukręcić łeb sprawie” – mówił Robert Bąkiewicz w Mediach Narodowych. Oczywiście wrzucenie do obrad Sejmu tak ważnych dla prawych Polaków tematów całkowicie rozwścieczyło lewaków. Skomentował to np. Tomasz Kalinowski: „To prawdziwy #PakietProPolski, dlatego się tak boją. Teraz trzeba przekonać większość sejmową, aby wsłuchała się w głos obywateli!”. Zachęcamy do zapoznania się z rozmową z Robertem Bąkiewiczem na kanale Mediów Narodowych oraz do wywierania presji na politykach obozu rządzącego!

REKLAMA

Komentarze